AnasayfaÜrünler/ProductsAdobeAcrobat Ailesi
Acrobat X Standard

Acrobat X Standard nedir?

Adobe® Acrobat® X Standard yazılımı PDF belgelerini güvenli bir şekilde oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak sağlar. Basılı belgeleri arama yapılabilen PDF dosyalarına veya doldurulabilir formlara dönüştürün veya birden çok dosya türünü tek bir PDF dosyasında birleştirin.

PDF Dosyası dönüştürme

Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve Access'in yanı sıra Firefox ve Lotus Notes dahil olmak üzere yazdırabilen tüm uygulamaların içinden uygulamadan çıkmadan PDF belgeleri oluşturun.

PDF Yorumları Oluşturma

PDF dosyalarını, yapışkan notlar, vurgulama, araçları, çizgiler ve damgalar gibi alışık olduğunuz yorumlama araçlarını kullanarak inceleyin ve işaretleyin. Tüm belgeleri kolayca tek bir PDF belgesinde derleyin.

PDF'den Word ve Excel'e

Yeni projelere başlarken kolaylık olması için PDF belgelerindeki içeriği yeniden kullanın. PDF dosyalarını Microsoft Word veya Excel dosyası olarak kaydedin ve mizanpajı, fontları, biçimlendirmeyi ve tabloları koruyun.

PDF'e Tarama

Kağıt belgeleri ve formları tarayın ve PDF'ye dönüştürün. Taranan metni OCR ile aranabilir hale getirin, sonra da hataları denetleyin ve giderin. Belge içeriklerini arayın ve yeniden kullanın.

Teknik Özellikler

Windows

  • 1.3GHz veya daha hızlı işlemci
  • Microsoft® Windows® XP Home, Professional veya Tablet PC Sürümü 32 bit için Service Pack 3 (ya da 64 bit için Service Pack 2 ); Windows Server® 2003 (32 bit ve 64 bit; 64 bit için Service Pack 2 gerekir)*; Windows Server 2008 veya 2008 R2 (32 bit ve 64 bit); Windows Vista® Home Basic veya Premium, Business, Ultimate ya da Enterprise Service Pack 2 (32 bit ve 64 bit); Windows 7 Starter, Home Premium, Professional, Ultimate ya da Enterprise (32 bit ve 64 bit)
  • 512MB RAM (1GB önerilir)
  • 1,1GB kullanılabilir sabit disk alanı
  • 1024x576 ekran
  • DVD-ROM sürücüsü
  • Internet Explorer 7 veya 8; Firefox 3.5 veya 3.6
  • Video donanım hızlandırıcısı (isteğe bağlı)

* Not: 64 bit Windows Server 2003 SP2 ve Windows XP SP2 için KB930627 Microsoft Güncellemesi gerekir.

Karşılaştırma Tablosu

http://www.adobe.com/tr/products/acrobat/matrix.html

Web Tasarım