AnasayfaÜrünler/ProductsAdobeCreative Suite Ailesi
Production Premium CS5.5

Production Premium nedir?

Adobe® Creative Suite® 5.5 Production Premium yazılımı video üretim yazılımlarında yüksek-performanslı bir öncüdür. Adobe Mercury Playback Motoru gibi oyun değiştiren yeniliklerle, en iyi işinizi ortaya çıkarın ve sizi diğerlerinden ayırabilecek biçimde etkili post-prodüksiyon iş akışları oluşturun.

CS5.5 Production Premium'daki yenilikler

Ayrıcalıklı sonuçlara daha kısa zamanda ulaşın. Üretkenliğinizi arttıran özellikler arasında, yeni ve güçlü ses düzenleme kabiliyetleri, iş akışı geliştirmeleri ve gelişmiş compositing etkileri bulunmaktadır.

Daha hızlı çalışın

Hem Mac, hem de Windows işletim sisteminde hız ve verimlilik sağlayan, yeni standartlar belirleyen geniş kapsamlı performans iyileştirmeleri ile video üretim iş akışınızı hızlandırın.

Oyun değiştiren yeniliklerle büyük hikayeleri ustalıkla anlatın

Neredeyse her post-prodüksiyon zorluğunun üstesinden, iyi bir şekilde entegre edilmiş ve endüstri lideri tasarım araçları ile gelin. Dikkat çekici yenilikler sayesinde, en yüksek kalitede üretimleri neredeyse her ekrana yansıtın.

Ortaklaşa çalışmayı etkili bir şekilde yapın

Açık proje paylaşımı sayesinde, üretim aşamasında diğer NLE'lere, sekansları ve dosyaları daha hızlı gönderin. Aynı zamanda iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile iletişiminizi geliştirin ve proje gözden geçirmelerini düzene sokun.

İçindekiler

Adobe Premiere® Pro CS5.5
After Effects® CS5.5
Photoshop® CS5 Extended
Adobe Audition® CS5.5
Flash® Catalyst® CS5.5
Flash Professional CS5.5
Illustrator® CS5
Adobe OnLocation? CS5
Encore® CS5
Device Central CS5.5
Bridge CS5
Media Encoder CS5.5
Web Tasarım