AnasayfaÜrünler/ProductsAdobeCreative Suite Ailesi
Design Premium CS5.5

Design Premium nedir?

Adobe® Creative Suite® 5.5 Design Premium yazılımı, göz alıcı baskı içeriği, geniş kapsamlı dijital dergiler, mükemmel e-Kitaplar, dinamik PDF dosyaları, HTML5/CSS3 standartlarını temel alan web siteleri ve neredeyse tüm ekran boyutlarında tutarlı olarak gösterilebilen etkileşimli baskı içeriği tasarlamak amacıyla kullanılan en gelişmiş araç takımıdır.

CS5.5 Design Premium'daki yeniliklere göz atın

HTML5 ve CSS3 kullanarak web siteleri geliştirin. Mizanpaj ve tipografi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olan, video ve ses içeren e-Kitaplar tasarlayın.Tablet aygıtlarında görüntülemek için 360° döndürme ve panorama öğelerini içeren dijital dergiler oluşturun.

Neler kaçırdığınızı görün

Günlük işlerinizi verimli biçimde halletmenize yardımcı olan, CS3'ten sonra sunulan özellikler hakkında bilgi edinin. Son teknoloji 3B, animasyon ve boyama araçları, yaratıcı efektler, tipografik özellikler ve çok daha fazlasıyla hayalinizi gerçekleştirin.

Neler yapabileceğinizi keşfedin

En sıra dışı fikirlerinizi bile olağanüstü sonuçlara dönüştürün. Projeniz için gereken baskı ve web tasarımlarını, etkileşimli ve mobil tasarımları istediğiniz gibi karıştırarak göz alıcı içerikler oluştururken yazılım bileşenleri arasında akıcı biçimde hareket edin.

İçindekiler:

Photoshop® CS5 Extended
Illustrator® CS5
InDesign® CS5.5
Dreamweaver® CS5.5
Flash® Professional CS5.5
Flash Catalyst CS5.5
Fireworks CS5
Acrobat® X Pro
Bridge CS5
Device Central CS5.5
Media Encoder CS5.5

Web Tasarım