AnasayfaÜrünler/ProductsAvenzaTüm ÜrünlerMAPublisher
MAPublisher

Avenza MAPublisher

21.Yüzyıl için haritalama çözümü.

Artık, çalışan bir yüksek çözünürlüklü harita üretme yazılımı var. MAPublisher kartografi yazılımı, 50'nin üzerinde GIS haritalama aracını Adobe Illustrator'a en iyi şekilde entegre eder. Esri, MapInfo, FME Desktop, AutoCAD, Google ve Amerika Birleşik Devletleri Hükümetine ait dosyalar da dahil olmak üzere, sıklıkla kullanılan GIS veri formatlarını import edin.

Import edilen bütün GIS veri özellikleri ve coğrafik parametreler korunur, tamamen erişilebilir ve düzenlenebilir haldedir.

Geospatial PDF de dahil olmak üzere geniş bir standart GIS formatına veri export edin ve PDF Maps iOS uygulaması sayesinde mobil kullanıma hazır hale getirin.

MAPublisher, Esri ArcGIS 10 geoveritabanları ve ArcMap doküman (MXD) dosyalarını destekler. Kişisel, Dosya ve ArcSDE geoveritabanlarına bağlanın ya da daha basit şekilde MXD dosyalarını import edin. MAPublisher'daki geoveritabanı desteği ile ilgili daha fazla bilgi için.

MAPublisher ile kartografi artık daha hızlı, daha kolay ve hiç olmadığı kadar iyi. Adobe Photoshop için Geographic Imager ile birlikte kullanıldığında, Adobe Creative Suite için mükemmel bir vektörel ve raster harita oluşturma yazılımı haline gelir.

Web Tasarım