AnasayfaÜrünler/ProductsGoogleSketchUp Pro
Google SketchUp Pro 8

SketchUp Pro 8

Yeni! - SketchUp Pro 8 hakkında daha fazlasını öğrenin ??

Google SketchUp Pro, fikirlerinizi 3B'lu ortamda geliştirmeniz ve sunmanız için geliştirilmiş basit ama güçlü bir programdır. SketchUp Pro, geleneksel CAD yazılımlarının olmadığı bir işleyişe sahiptir - Öğrenmesi kolay ve kullanımı sezgisel.

3B'lu Modeller Oluşturun
SketchUp Pro kullanarak, 3B'lu modeller, sıfırdan ya da mevcut veriyi import ederek oluşturabilirsiniz. Çizimleri, CAD planlarını, fotoğraflarını, hava fotoğraflarını ve diğer bilgileri import edin, fikirlerinizi 3B'lu ortama geçirebilmek için SketchUp Pro'nun modelleme araçlarını kullanın.

Modelinize Veri Ekleyin
SketchUp Pro içinden, Dinamik Bileşenler'i kullanarak modelinize nitelik ekleme yeteneğine sahipsiniz. Herhangi bir aşamada, modelinizdeki nitelik verilerinin özet raporunu oluşturabilirsiniz. Bu raporları kullanarak miktarları çıkarabilir, modelinizin gelişme sürecinde metraj bilgilerini edinebilirsiniz.

Dışa Veri Aktarın ve Paylaşın
Bazı projelerde; uygulama çizimlerinin, foto-gerçekçi görüntülerin oluşturulabilmesi ya da bilgi paylaşımı için, geleneksel CAD ya da render yazılımlarının kullanılması gereklidir. SketchUp Pro 3B'lu modelinizi, diğer yazılımların kullanabilmesi için bazı 2B'lu ve 3B'lu formatlara aktarabilmenizi sağlar.

Sunun ve Dokümante Edin
Çoğu projeniz için tek ihtiyacınız: LayOut'u da içeren SketchUp Pro'dur. LayOut, onay ve uygulama çizimlerinin, sunum dokümanlarının ve tam ekran dijital sunumların oluşturulabilmesi için kullanılan, SketchUp Pro'nun 2B'daki ortağıdır.

LayOut ile 2B'lu dokümantasyon hakkında daha fazlasını öğrenin ??

Web Tasarım