AnasayfaÜrünler/ProductsGoogleSketchUp Pro3D Warehouse
Google 3D Warehouse

Google 3D Warehouse Logo


3B'lu modelleri online Bulun, Paylaşın ve Depolayın

Google 3D Warehouse binalar, köprüler, arabalar, uzay gemileri, yataklar, dinazorlar ve evrendeki herşeyin 3B'lu modellerinin bir koleksiyonudur. Herkesin kullanımı için tamamen ücretsizdir ve her geçen gün içerik olarak daha da büyümektedir.

İhtiyacınız olan herhangi bir nesnenin 3B'lu modelini bulun.

Dünyanın her yerinden 3B tutkunları ve ürün üreticilerin katkıda bulunarak eklediği 3B'lu modeller arasında, Google 3D Warehouse'da aradığınızı bulmanız muhtemeldir. 3D Warehouse'da günümüzde var olan, bir zamanlar var olmuş ve sadece onu yaratıp upload eden kişilerin kafasında var olan nesneleri bulabilirsiniz.

3B'lu modellerinizi dünya ile paylaşın.

Herkes 3D Warehouse'a modellerini göndererek katkıda bulunabilir. Eğer tasarladığınızla gurur duyuracak bir nesneniz varsa, satacak bir ürününüzü göstermek istiyorsanız ya da modelleme hizmetlerinizden örnekler gösterebilmek amacıyla örnekler göndererek reklamınızı yapmak istiyorsanız, burası doğru yer.

Herkesle, her yerde güvenli bir şekilde işbirliği içerisinde olun.

3D Warehouse'a bir model upload ettiğinizde, kimlerin o modeli görebileceği, kimlerin modelinizi indirebileceği ya da model üzerinde değişiklikleri kimlerin yapabileceği ile ilgili izinleri belirleyebilirsiniz. Modelleriniz üzerinde tam kontrolünüz olmasını sağlayacak şekilde esnek ancak anlaşılır ve kesin bir izin sistemi ile Google, modeller üzerindeki haklarınızı korumanıza yardımcı olmaktadır.

?? 3D Warehouse'dan Ücretsiz Modeller İndirin

Web Tasarım