AnasayfaÜrünler/ProductsGoogleSketchUp ProStyle Builder
Style Builder

Style Builder

SketchUp'a Eskizi Yeniden Ekledik

Sadece Google SketchUp Pro Style Builder'ı içerir. Style Builder, SketchUp modelinizde, çizimin kenarlarına eskizmiş gibi bir izlenim verebilmenizi sağlayan bir araçtır.

Düz çizgilerden oluşan bilgisayar çizimlerine, göze hitap eden, eskiz görünümü kazandırın.

Çizimlerinizden doğru miktarda detayı kaldırarak, kullanıcılarınızın, anlatmak istediğiniz asıl şeyi görmesini sağlayın. El çizimi eskizler, bir konsepte ayırt edici özellikler ve kişisellik katar, bu da anlam ifade edebilme ya da anlatmak istediğiniz bir fikir için tonu ayarlayabilmenizde yardımcı olur.

Modellerinizi ve çizimlerinizi görsel markanızın bir parçası yapın.

Özelleştirilmiş bir stil oluşturup, SketchUp modeline bu stili uyguladığınızda, dünya üzerinde kimse aynı modeli sizin görüntülediğiniz gibi gösteremeyecektir. Model ve çizimleriniz tamamen benzersiz olacaktır.

Herhangi bir çizgiyi özelleştirilmiş bir stil haline çevirin.

Tarama, fotoğrafını çekme ya da çizme yöntemleriyle, istediğiniz çizgi tipini belirleyin. Eskiz görünümlü kenar stillerini herşeyi temel alarak hazırlayabilirsiniz: dalgalı bir kalem çizgisi, tükenmez kalem çizgileri, dolgun bir grafit kalemin işaretleri. Eğer bir işareti görebiliyorsanız, onu stil olarak tanımlayabilirsiniz de.

Google SketchUp Pro'nun gücüne ihtiyacınız olacağını mı düşünüyorsunuz? Karşılaştırın

Style Builder detail

Elle çizilmiş çizgileri, SketchUp'da stillere dönüştürün.

İsterseniz Style Builder'ı içeren bir SketchUp Pro lisansını hemen satın alabilirsiniz.

Web Tasarım