AnasayfaKurumsalHakkımızda
Hakkımızda

GrafCAD Bilgisayar 1994 yılında kuruldu. 2002 yılında Çorlu, 2009 yılında da Ankara ofisleri faaliyete geçti.

Grafik yazılımları ve Bilgisayar Destekli Tasarım uygulamaları konusunda uzmanlaşma hedefiyle başladığımız yolculuğumuza, müşterilerimiz için "bilgisayar dünyasında bir dost olma" ilkemizi koruyarak devam ediyoruz.

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Endüstrisi'ne yönelik çözüm ve servislerimizi, Yapı Bilgi Sistemi'ni (Building Information Modelling-BIM) temel çözüm platformu olarak kabul eden bir anlayışla yeniden organize ettik.

BIM kavramı, inşaat endüstrisi için devrim niteliğinde bir dönüşüm anlamına geliyor. Bilinirliği, sayısı ve yaygınlığı her geçen gün artan BIM çözümleri, kullanıcılarına sunduğu kolaylıkların ötesinde işletmeler için en önemli rekabet araçlarından biri olduğunu çoktan kanıtladı.

BIM esaslı çözümler yurt dışında yasa düzeyinde zorunluluk haline gelirken, Türkiye'yi BIM çözümleri ile ilk tanıştıran şirketlerin arasında yer aldığımızı bilmek sorumluluk ve motivasyonumuzu arttırıyor.

BIM Yönetimi,  Disiplinler arası Koordinasyon, Süreç Yönetimi, İçerik Üretimi, Yazılım Özelleştirme, Eğitim, Destek ve Danışmanlık hizmetlerimizle, Türkiye İnşaat Endüstrisinin bu yapısal dönüşümüne katkımızı sunuyoruz.

Uzmanlığımız, yirmi yılı aşan deneyimimiz, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizle Türkiye Bilişim Endüstrisi'nin yarınlarında da var olacağımızı biliyoruz.

Müşterilerimiz için "Bilgisayar dünyasında bir dost" olma ilkemizi hiç yitirmeden.

 

GrafCAD Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti.

Web Tasarım