AnasayfaÜrünler/ProductsGoogleSketchUp ProBaşlangıç Dersleri
Google SketchUp Başlangıç Dersleri

Google SketchUp - Başlangıç Dersleri 1

Google SketchUp'ın temellerini bu video eğitim serisi ile öğrenin. Her video Google SketchUp işleyişini anlatan, yeni araçlar ve temel teknikleri öğreten mini projeler içermektedir.Bölüm 1'de, Google SketchUp içerisinde gezinmenizi sağlayan gezinti araçlarını, model etrafında orbit, pan ve zoom işlevlerini gerçekleştirmeyi, birkaç çizim ve düzenleme aracı ile basit bir ev oluşturmayı göreceksiniz.


Google SketchUp - Başlangıç Dersleri 2

Bölüm 2'de, birkaç çizim ipucu ile follow-me ve offset araçlarını kullanarak daha detaylı bir ev oluşturacak, hızınızı biraz daha arttıracaksınız.


Google SketchUp - Başlangıç Dersleri 3

Bölüm 3, iç mekan üzerine odaklanan bir eğitimdir. Bu bölümde, tape measure aracı ile referans kenarlar oluşturacak, offset ve push/pull araçları hakkında daha fazla bilgi alacak, nesneleri kopyalayacak ve son olarak yüzeyleri boyayarak, Google 3D Warehouse'dan ilave Google SketchUp modelleri çağırarak sahnenizde kullanacaksınız.


Google SketchUp - Başlangıç Dersleri 4

Bölüm 4'de koridor masası yaparak, Google SketchUp'da grupların ve bileşenlerin kullanımı ile ilgili vurguda bulunacağız. Masanın parçalarını kopyalayıp, aynalanmış hallerini kullanacaksınız. Modelde detaylara ve hassas sonuçlara ulaşacaksınız.

Web Tasarım