AnasayfaÜrünler/ProductsAdobeDiğer ÜrünlerDreamWeaver CS5.5
Dreamweaver CS5.5

Dreamweaver nedir?

Adobe® Dreamweaver® CS5.5 masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer aygıtlarda görüntülenecek standart tabanlı web siteleri ve tasarımlar oluşturmak için görsel ve kod seviyesinde özellikler sağlayan sektörün önde gelen web içeriği oluşturma ve düzenleme yazılımıdır.

Dreamweaver Uygulamasındaki Yenilikler

CSS3/HTML5 Desteği

Yeni CSS3 kurallarını desteklemesi için güncellenen CSS paneliyle stil oluşturun. Tasarım görünümü artık siz ekran boyutlarını ayarlarken farklı stiller uygulayarak ortam sorgularını destekler. HTML5, kod ipuçları ve Tasarım görünümü oluşturma desteğiyle gelecek için kod oluşturun. Canlı Görünüm artık <video> (QuickTime ile) ve <svg> etiketi desteği içeriyor.

jQuery Entegrasyonu

jQuery kod ipuçlarıyla gelişmiş etkileşim katın. jQuery, web sayfalarına çeşitli etkileşimler katma işlemini kolaylaştıran sektör standardında JavaScript kitaplığıdır. Cep telefonları için başlangıç şablonlarıyla hızlı bir başlangıç yapın.

PhoneGap ile Yerel Android ve iOS Uygulamaları

Yeni PhoneGap fonksiyonu ile yerel Android? ve iOS uygulamaları oluşturun ve paketleyin. Mevcut HTML dosyanızı açık kaynak PhoneGap çerçevesini kullanarak Dreamweaver ile cep telefonu uygulamasına dönüştürün.

Adobe BrowserLab Entegrasyonu

Birden fazla görüntüleme, tanılama ve karşılaştırma aracı ile dinamik web sayfalarını ve yerel içerikleri önizleyin. Dreamweaver, web tarayıcıları ve işletim sistemleri üzerinde web içeriklerini hızlı ve doğru bir şekilde test eden CS Live çevrimiçi hizmeti1, 2 Adobe BrowserLab ile birlikte çalışır.

Web Tasarım