AnasayfaÜrünler/ProductsAutodeskRevit Eklentileri/Revit Add-insTools4Revit
tools4revit Revit Eklentileri

tools4revit© eklentileri Autodesk Yetkili Yazılım Geliştiricisi ünvanına sahip olan AGA CAD Ltd.(Litvanya) firması tarafından geliştirilmektedir. AGA CAD 1991 yılından beri, CAD tasarım ve veri yönetim çözümleri için yazılım sağlayıcısıdır. AGA CAD, tools4revit eklentilerinin geliştirilmesi, Revit® familyaları yaratmak, BIM projeleri ile daha hızlı ve kolay çalışabilmek için hizmetleri programlamak gibi hizmetler vermektedir.

GrafCAD, tools4revit'in Türkiye'deki Yetkili Satıcısı konumundadır. 2000'den fazla tools4revit eklentisi, dünya çapında 45 ülkede, küçük ve büyük ölçekte Mimari, MEP ve Yapı firmaları ile, hatırı sayılır büyüklükteki bazı uluslar arası tasarım firmalarında (COWI, Grontmij Carlbro ve HOK gibi) kullanılmaktadır.


tools4revit Araçlarının Size Faydaları

Artan Üretkenlik

Bütün tools4revit araçlarının tek bir genel amacı vardır: Bütün Revit kullanıcıları için iş akışını basitleştirmek ve hızlandırmak. Bu Revit eklentileri tasarımdan-dokümantasyona , işleyişinizi verimli hale getirmenizi ve iş akışınızda iki katından fazla hızlanma sağlar. (Bazı eklentiler üretkenliğinizi 10 katına kadar arttıracaktır.) tools4revit paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Kolay Kullanım

tools4revit içeriği ve araçları, bütün seviyelerdeki Revit kullanıcıları için tasarlanmıştır. AGA CAD, tools4revit ürünlerini olabildiğince basit hale getirebilmek için tek bir işleyiş yöntemi geliştirmiştir. Bu nedenle bir uygulamanın nasıl çalıştığını kavradığınızda diğer uygulamaların kullanımına da kolaylıkla adapte olabileceksiniz.

Kolay Öğrenme

tools4revit yazılımlarının nasıl kullanıldığını size tam olarak anlatabilmek için pek çok ders, video, S.S.S. (Sık Sorulan Sorular) ve tools4revit websitesinde tartışma forumları oluşturulmuş durumdadır. tools4revit kullanıcıları e-yardım malzemelerini de okuyarak yazılımdan daha fazla bilgi alabilirler. Bütün eğitim malzemeleri, ürünlerin temel kullanımı ve dikkat edilmesi gereken noktalar ile ilgili bilgiyi içermektedir.

Daha Fazla Seçenek, Daha Fazla Kalite

tools4revit araçları ile projenizde daha detaylı bilgiye erişin. Bu eklentiler ile daha hızlı, kolay ve yüksek hassasiyetli modelleme yapabilir, kapsamlı proje dokümantasyonu oluşturabilir, bütün proje ile ilgili çeşitli analizleri oluşturabilirsiniz.

Daha Yararlı

Pek çok faydalı araç ile tasarım kararlarını daha kolay yapabilme imkanına sahip olursunuz.

Birlikte Çalışma

Projenin farklı kısımları ile daha profesyonel iletişim sağlayın. (Revit Architecture, Revit Structure ve Revit MEP yazılımları arasındaki iletişim.)

Revit Kullanıcılarının İstekleri Doğrultusunda Gelişim

Autodesk Revit kullanıcıları her zaman Revit ürününün en son versiyonunu kullanmaktadır. Bu nedenle AGA CAD firması Revit kullanıcılarının sorunlarını bilmekte ve eklentileri Revit kullanıcılarının istekleri doğrultusunda yaratmaktadır. Revit kullanıcılarının istek listelerini takip etmekte ve bu isteklerin gerçekleştirilmesi için çaba göstermektedir. tools4revit eklentileri kolaylıkla kullanıcı ihtiyaçlarına adapte edilebilir.

Tasarım Süreci Boyunca Standartları Sağlayan Ürünler

BIM tasarımcıları ve dokümantasyonunu yapanlar tarafından geliştirilen tools4revit eklentileri, size danışmanlık hizmeti olarak sağlayabileceğimiz standartlar, şablonlar, özel familyalar ve uygulamalar ile birleştiğinde, tasarım iş akışınızı geliştirmek için mükemmel bir yoldur.

Web Tasarım