AnasayfaÜrünler/ProductsAdobeDiğer ÜrünlerInCopy CS5.5
InCopy CS5.5

InCopy nedir?

Adobe® InCopy® CS5.5 yazılımı, tasarım ile düzenleme ekibi arasında etkili, işbirliğine dayanan iş akışını sağlayan Adobe InDesign® CS5.5 ile sıkı bir şekilde entegre olan bir profesyonel yazma ve düzenleme çözümüdür.

InCopy Uygulamasındaki Yenilikler 

Paralel İşbirliği İş Akışı

Yazarlar, düzenleyiciler ve tasarımcıların aynı anda tek InDesign belgesinde birbirlerinin çalışmasının üzerine yazmadan çalışmalarına olanak sağlayan Adobe InDesign CS5.5 yazılımıyla entegrasyonu deneyimleyin.

Esnek Sayfa Görünümleri

Geçerli görünümünüze en uygun görünümü düzenleyin. Gale Görünümü satır sonlarını %100 doğrulukla gösterir. Öykü Görünümü daha hızlı kelime işlemeye olanak verir. Mizanpaj Görünümü de metni tasarımla ilişkili olarak düzenlemenizi sağlar.

Kesin Büyüterek Sığdırma

Çalıştığınız sırada büyüterek sığdırma bilgilerini görüntüleyin. Sabit görsel geri bildirim, öykü derinliğinin yanı sıra kalan alan (ya da ne kadar uzaklaşabileceğiniz) ve satır, sözcük, karakter sayımları hakkında bilgi verir.

Düzenleme Üretkenliği İçin Güçlü Araçlar

Hızlı metin biçimlendirme için Damlalık aracını, yerleştirilen görüntü ve metin dosyalarının kolay yönetimi için Bağlantılar panelini ve tipografik tutarlılık için de paragraf ve karakter stillerini kullanın.

Web Tasarım