AnasayfaÜrünler/ProductsAdobeDiğer ÜrünlerInDesign CS5.5
InDesign CS5.5

InDesign nedir?

Adobe® InDesign® CS5.5 yazılımı, yerleşik yaratıcı araçlar ve tipografi üzerinde hassas kontrol ile baskı ve dijital dağıtım için çekici sayfa mizanpajları tasarlamanızı sağlar. e-Kitapları ve diğer dijital yayınları geliştirmek için etkileşimli olarak video ve ses ekleyin.

InDesign Uygulamasındaki Yenilikler

Adobe Digital Publishing Suite uygulamasına erişim

Çeşitli tablet aygıtları için çekici dijital belgeler yayınlamak amacıyla InDesign'dan Adobe Digital Publishing Suite barındırılan hizmetlere erişin.

Geliştirilmiş e-Kitap içeriği oluşturma

Geliştiricilere daha az ihtiyaç duyarak daha etkileyici e-Kitaplar oluşturun. Hemen her ekrana sığması için otomatik olarak yeniden boyutlandırılan ayrıntılı tipografi ve görüntüler dahil ederek daha düzgün bir iş akışı kullanın. Artık HTML5 video ve ses etiketlerini destekleyen e-Kitap okuyucu uygulamaları için video ve ses bile ekleyebilirsiniz.

Makaleler paneli

EPUB ya da HTML'e dışa aktarırken, InDesign mizanpajınızı değiştirmeden metin, görüntü ve grafik sırasını kontrol edin. İçeriğinizi, hangi sırayla dışa aktarılacağını belirlemek için yeni Makaleler paneline sürükleyerek düzenleyin.

Bağlı metin

Tüm belgede yinelenen içerikle çalışırken daha kolay tutarlılık sağlayın. Mizanpajdaki aynı metin bloklarını bağlayarak ana bloktaki değişikliklerin diğer blokları otomatik olarak güncellemesini sağlayın.

Web Tasarım