AnasayfaÜrünler/ProductsAutodeskEndüstrilere GöreYapı TasarımıQuantity Takeoff
Autodesk Quantity Takeoff

Fiyat Tahmini ve Miktar Ölçüm Yazılımı

Autodesk® Quantity Takeoff maliyet hesaplamalarını daha hızlı, daha kolay ve daha doğru yapmanıza yardımcı olan bir maliyet hesaplama yazılımıdır. Maliyet tahmini, Revit® Architecture, Revit® Structure, ve Revit® MEP yazılımı gibi yapı bilgi sistemi (BIM) araçlarından gelen önemli bilgiyi, geometri, imajlar ve diğer araçlardan gelen verilerle bir araya getirip kapsamlı ve senkronize olmuş proje görünüşleri yaratır. Otomatik ya da manuel olarak alanları hesaplar, yapı bileşenlerini sayar, Microsoft® Excel®'e atar ve DWF? formatında yayımlar.

  • Metrajlarınızı otomatik olarak birkaç dakikada çıkarın - 2B ve 3B tasarım datasının birleştirilmesinden doğan tüm yapı bilgi sistemi (BIM) modeli üzerinden birkaç dakika içinde bir maliyet çıkarır.
  • Tipik veritabanları ve tablolarından daha büyük esneklik - Maliyet tahmini aşamaları için 3B modellerin interaktif sorgulamasını sağlar.
  • Dinamik sayma - Tasarım verilerinizi hızlıca ve kolayca sayabilir ve miktarını belirleyebilirsiniz.
  • Daha etkili manuel metraj - JPG, TIF, PDF, ve diğer akıllı olmayan imaj formatlarının hesaplamalarını destekler.
  • Paylaş, sorgula ve açıkla - Belirli nesnelere bağlı metrajları oluşturabilir, işaretleyebilir ve yorumlarınıza tekrar dönüş yapabilirsiniz.
  • Daha hızlı ve anlaşılır metraj raporları üretin - Özet ve detaylandırılmış metraj raporlarını hızlıca ve kolayca yaratabilirsiniz.
Web Tasarım