AnasayfaÜrünler/ProductsAutodeskBIM ÜrünleriAutodesk Ecotect Analysis
Autodesk Ecotect Analysis
Autodesk Analysis 2011 - Sustainable Building Design Software

Autodesk Ecotect Analysis, kavramsal tasarımdan detaylı projelendirmelere kadar her tür sürdürülebilir yapı için kapsamlı analiz araçları sağlayan bir yeşil bina yazılımıdır. Ecotect sayesinde geniş çapta simülasyon ve analiz ihtiyaçlarını karşılayacak araçlara sahip olursunuz.

Güçlü web tabanı, tüm bina enerji, su ve karbon analiz yetenekleri ile masa üstü araçlarının sağladığı ayrıntılı çevresel simülasyonları ile bir arada kullanabilir ve sonuçları görsel olarak alabilirsiniz.

Tasarımın en erken aşamalarında eşsiz analiz yetenekleri ile mimarlar farklı tasarım alternatiflerinin bina performansına olan etkilerini karşılaştırma olanağı elde ederler. Bu işlevsellik ile enerji verimliliği yüksek, sürdürülebilir yapılar üretebilir ve daha yeşil mimari tasarım imkânı kazanırsınız.

0 Karbon Emisyonlu Tasarım

Autodesk Green Building Studio* ile enerji, su ve karbon analiz araçlarının kullanımını ve nasıl 0 karbon emisyonlu tasarımlar üretebileceğinizi keşfedin.

*Autodesk Ecotect Analysis lisansıyla beraber abonelik almış olan kullanıcılar, abonelikleri devam ettiği süre boyunca Autodesk® Green Building Studio® web tabanlı servisini kullanarak tüm bina enerji, su ve karbon analizlerini yapma olanağı elde ederler.

 

Web Tasarım