AnasayfaÜrünler/ProductsAutodeskBIM ÜrünleriAutodesk Navisworks
Autodesk Navisworks Ailesi

Autodesk Navisworks

Autodesk Navisworks birçok disiplinden gelen geometri ve datayı bir araya getirip bir tek model içinde toplamak için tasarlanmıştır. Bu yapı görselleştirilebilir, simule edilebilir ve gerçek zamanlı analiz edilebilir. Yapının ilerleyen safhalarının öngörülebilmesini sağlar.

Büyük projelerin yükleniciden proje takımına kadar birçok paydaşı olabilir. Kullanılan tasarım yazılımları türlü türlü olabilir. Bu sebeple modelleri paylaşmak konusunda sorunlar yaşanabilir. Bu da iki boyutlu çizimlere dayalı iletişim içeriği anlamına gelir ki; bu şekilde tasarım aşamasından yapım aşamasına aktarmada birçok problem ortaya çıkabilir. İşte Navisworks tam da bu noktada devreye girer ve çeşitli ekiplerden gelen verileri tek bir model içinde tümleştirir.

Yapı Bilgi Sistemi (BIM) model verisinin tasarım aşamasından, yapım aşamasına, yapım aşamasından binanın ömrünü tamamlayıncaya kadar bir ortamda tutulmasıdır. Bu noktada Navisworks tüm bu bilginin tutulmasında, incelenmesinde, analiz edilmesinde büyük bir yer tutar.

Navisworks Ailesi Ürünleri:

Navisworks Manage
Navisworks Simulate
Navisworks Freedom

Web Tasarım