AnasayfaÜrünler/ProductsAutodeskRevit Eklentileri/Revit Add-insGrafCAD Eklentileri
Revit Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Eklentisi

Revit Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Eklentisi ile Revit kullanıcıları, Bayındırlık Bakanlığı başta olmak üzere, 11 idareye ait 100.000'den fazla pozu Revit elemanlarına atayabiliyorlar. Tanımlı pozların dışında kullanıcı, isterse kendi özel poz kitapçıklarını da oluşturup kullanabiliyor.

Atama işlemi sırasında kullanıcı, poz tanımı veya poz numarasına göre arama yapabiliyor. Kullanıcının girdiği karakterleri içeren pozlar dinamik olarak kullanıcıya listeleniyor ve aralarından seçim yapması isteniyor.

Çalışma sırasında Revit elemanlarına atanmış olan pozları görüntülemek ve gerek duyulduğunda atanmış pozları silmek de mümkün.

Proje elemanlarının en, boy, yükseklik, alan, hacim gibi hakedişe esas fiziksel bilgileri, proje elemanları üzerinden ve otomatik olarak üretildiği için, olası kullanıcı hataları engellenmiş oluyor.

Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Hesabı yapmak için, proje paftaları üzerinden Hakediş yazılımına elle bilgi girme gereği ortadan kalkıyor. Projelerde yapılan değişikliklerin Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Hesabı'na yansımalarını kontrole ihtiyaç kalmıyor.

Poz atamaları bittikten sonra üretilen dosya, AMP'nin Hakediş yazılımı tarafından otomatik olarak tanınıyor ve ilgili kurumlara ait birim fiyat listeleri de kullanılarak Hakediş ve Yaklaşık Maliyet Hesabı gerçekleştiriliyor.

Eklenti Revit'in güçlü ve esnek yapısıyla, ne kadar önemli bir araç olduğunu bir kez daha gösterirken, Revit Türkiye'de mevzuat gereklerini gözeten ilk ve tek BIM aracı haline geliyor.

Eklenti, Revit'in 32-bit veya 64-bit'lik versiyonları ile, Architecture 2012, MEP 2012 ve Structure 2012 sürümleriyle çalışabiliyor. Eklentinin ara yüzü Türkçe olarak tasarlanmıştır.

www.revitmiracles.com

Web Tasarım